Dowiedz się, jak przenieść kontakty i dane z Androida na iPhone – proste!

Jak przenieść kontakty i dane z Androida na iPhone?

Na szczęście istnieje kilka łatwych sposobów, aby przenieść informacje ze swojego Androida do iPhone’a. Przy odpowiednim wiedzy, przesłanie kontaktów i danych jest proste.

Kontakty

Pierwszym krokiem jest przejście do „Ustawienia” na swoim Androidzie, gdzie znajdują się „Kontakty”. Tak samo jak w przypadku innych smartfonów, zawiera on Twoje kontakty i numery telefonów.

Prześlij na cloud

Teraz wybierz opcję „Synchronizuj z chmurą” lub „Zapisz w chmurze”, która pomoże Ci przesłać swoje kontakty do serwisu chmury. Dostawcy chmur to tacy jak Google Drive, Outlook, iCloud itp. Możesz zatem wybrać odpowiednie miejsce i zapisać swoje kontakty.

Ściągnij na iPhone

Następnie przejdź do swojego iPhone’a i wejdź do Ustawień, a następnie wybierz opcję Kontakty. Powinna teraz być dostępna opcja importu kontaktów z serwisu chmury. Wybierz odpowiednią opcję, aby ściągnąć Twoje kontakty z chmury do urządzenia.

Kalendarz

Zaloguj się do swojego konta Google na Androida i otwórz aplikację Kalendarz. Zaznacz wszystkie wydarzenia i kalendarze, które chcesz przesłać na iPhone’a i wybierz opcję „Wyeksportuj”.

Prześlij poprzez mail

Wysłanie e-maila będzie niezbędne, aby przesłać informacje z Android do iPhone. Wygeneruj plik i wyślij go na twój adres e-mail – możesz wtedy otworzyć ten mail na swoim iPhone’ie i pobrać go.

Idź do Ustawień Apple

Jeśli otworzysz go, Ustawienia Apple powinny mieć opcję importowania plików CSV. Otwórz opcję importowania i wybierz swój plik CSV, który wcześniej wysłałeś.

Wiadomości

Podobnie jak przy kontaktach, przejdź do Ustawień na swoim Androidzie i wybierz Wiadomości. W tym momencie możesz eksportować wiadomości do serwera FTP lub chmury, tak jak w przypadku kontaktów

pl_PLPolish